Forum o tolerancji

Forum o tolerancji


#1 2010-06-24 20:09:10

 Justyna

Szefowa

9674623
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 66
Opis: MUSIC AGAIN!
Ulubiony autor: T. Canavan / C. Paolini
Osoba publiczna: Adam Lambert

Nasze "preferencje"

Zauważyłam że ten dział pozostaje pusty więc trzeba zacząć go wypełniać.
Może na początek powiemy otwarcie o naszych preferencjach.
Kto jest hetero/homo/biseksualny?


Żeby nie było ja zacznę:
A więc jestem...biseksualna

Kto następny?


http://i55.tinypic.com/16iv244.jpg

Offline

 

#2 2010-06-26 19:33:01

 Monishka

Szefowa

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 162
Opis: Nothing is impossible!
Ulubiony autor: Khaled Hosseini
Osoba publiczna: Shah Rukh Khan

Re: Nasze "preferencje"

A ja hetero...


http://i54.tinypic.com/2dgw1oj.jpg

Offline

 

#3 2010-09-13 17:31:01

toleraa

Turysta

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 6

Re: Nasze "preferencje"

a tak z ciekawości, ile macie lat? ja jestem hetero, wiem to hihi

ale zastanawiam się po prostu jak to wygląda z odkrywaniem własnej orientacji, jeśli jest inna niż ta większościowa - Justyna, mogłabyś powiedzieć, skąd to wiesz, jak zdałaś sobie z tego sprawę? czy miałaś jakieś doświadczenia z obydwoma płciami takie hmm... bardziej intymne? jak to wygląda?

mam dobrego kolegę, który ma 25lat i dopiero co w końcu zdał sobie sprawę, że jest gejem, a znam też chłopaka, który ma 17 lat i też już nawet od roku wie. Czy to nie za wcześniej? czy nie można tego zrzucić na karb jeszcze wciąż olbrzymich przemian hormonalnych. itd? co myślicie na ten temat?

podyskutujmy!

Offline

 

#4 2010-09-13 17:57:45

 Justyna

Szefowa

9674623
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 66
Opis: MUSIC AGAIN!
Ulubiony autor: T. Canavan / C. Paolini
Osoba publiczna: Adam Lambert

Re: Nasze "preferencje"

toleraa napisał:

ale zastanawiam się po prostu jak to wygląda z odkrywaniem własnej orientacji, jeśli jest inna niż ta większościowa - Justyna, mogłabyś powiedzieć, skąd to wiesz, jak zdałaś sobie z tego sprawę? czy miałaś jakieś doświadczenia z obydwoma płciami takie hmm... bardziej intymne? jak to wygląda?

Nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie ale to najlepszy sposób na wyjaśnienie tego.
Skąd wiesz że podobają Ci się faceci?

toleraa napisał:

mam dobrego kolegę, który ma 25lat i dopiero co w końcu zdał sobie sprawę, że jest gejem, a znam też chłopaka, który ma 17 lat i też już nawet od roku wie. Czy to nie za wcześniej? czy nie można tego zrzucić na karb jeszcze wciąż olbrzymich przemian hormonalnych. itd? co myślicie na ten temat?

Fakt że zrozumiał to dość późno (25lat) wynika zapewne z wychowania, ale także z życia w świecie gdzie ogromna większość to osoby heteroseksualne.
Rozumiecie?
Dlatego pomimo wewnętrznych sprzeczności, człowiek poddaje się wpływowi i stara się dostosować do reszty społeczeństwa. Czasem nieświadomie ale czasem, niestety, świadomie.
Ale faktycznie czasem tak bywa że człowiek który dojrzewa ma zwyczajne hm... pragnienia seksualne(nie wiem jak to nazwać) żeby "pofiglować" z tą samą płcią.
Zazwyczaj to mija.


http://i55.tinypic.com/16iv244.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska gładkowłosa hodowla